Lisagarantiid ja kindlustused:
- Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 69,99 €
- Lisagarantii (2 aastat) - 49,99 €
- Kindlustus (1 aasta) - 59,99 €
- Kindlustus (2 aastat) - 99,99 €
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
Toode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Oled uus klient?
Loo kontoToode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
85-WLONONWCRCRES
Põhiinfo
Osta kohe, viimased eksemplarid laos!
Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.
| Certification | Windows 11 |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Adaptive picture | Yes |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 41 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| Sustainability certificates | TCO |
| Power cable length | 1.5 m |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Stand type | HAS stand |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Pivot angle | -30 - 30° |
| Display brightness (min) | 280 cd/m² |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Flicker-free technology | Yes |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| HDCP version | 2.2 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Depth (without stand) | 41.6 mm |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Headphone out | Yes |
| Fast charging technology | Power Delivery |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pivot | Yes |
| Stand included | Yes |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Width (without stand) | 612.9 mm |
| Fast charging | Yes |
| Display diagonal (metric) | 68 cm |
| Off Timer Plus | Yes |
| Weight (with stand) | 6.1 kg |
| Brand specific technologies | Eye Saver |
| Height (without stand) | 367.7 mm |
| Front bezel colour | Black |
| Built-in camera | No |
| Swivel angle range | -92 - 92° |
| Weight (without stand) | 3.7 kg |
| HDMI | Yes |
| Compliance certificates | TÜV mark |
| Auto source switch+ | Yes |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Number of upstream ports | 1 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1963525 |
| Screen shape | Flat |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Package weight | 7.9 kg |
| Response time | 5 ms |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (max) | 170 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Package height | 160 mm |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Height (with stand) | 556.6 mm |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Package depth | 510 mm |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (typical) | 25 W |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Product colour | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 40 °C |
| Market positioning | Professional |
| Built-in USB hub | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Power supply type | Internal |
| Charging port type | USB Type-C |
| Width (with stand) | 612.9 mm |
| Touchscreen | No |
| Depth (with stand) | 220 mm |
| Display technology | LCD |
| Height adjustment | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Package width | 687 mm |
| Swivelling | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Tilt angle range | -2 - 25° |
| HDCP | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Panel type | IPS |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Adjustable height (max) | 12 cm |
| Warranty | 24 (F) |
| Image size | Yes |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Cables included | USB Type-C |
| Panel mounting interface | 100 x 100 |
Lisagarantiid ja kindlustused:
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".
Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:
Photopointi kauplusesse
Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.
Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.
Kulleriga koju või kontorisse
Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.
Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni.
Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.
Tootevõrdlus
Sulge