Lisagarantiid ja kindlustused:
- Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 69,99 €
- Lisagarantii (2 aastat) - 49,99 €
- Kindlustus (1 aasta) - 59,99 €
- Kindlustus (2 aastat) - 99,99 €
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
Toode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Oled uus klient?
Loo kontoToode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
85-WLONONWCRCRCT
Põhiinfo
Osta kohe, viimased eksemplarid laos!
Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.
| Certification | Windows 11 |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Feet colour | Black |
| Fast charging | Yes |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Fast charging technology | Power Delivery |
| Number of upstream ports | 1 |
| Height (without stand) | 327.2 mm |
| HDMI | Yes |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Display brightness (min) | 250 cd/m² |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Stand included | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Weight (without stand) | 2.9 kg |
| Picture-in-Picture | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Width (without stand) | 540.7 mm |
| Depth (without stand) | 41.7 mm |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Power cable length | 1.5 m |
| Stand type | HAS stand |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Daisy chain | Yes |
| Brand specific technologies | Eye Saver |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Adaptive picture | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 21 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Sustainability certificates | TCO |
| Display diagonal | 61 cm (24") |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Depth (with stand) | 220 mm |
| Tilt angle range | -5 - 25° |
| AMD FreeSync | No |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Power supply type | Internal |
| Pivot | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Market positioning | Professional |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 40 °C |
| Package height | 160 mm |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Response time | 5 ms |
| Swivel angle range | -92 - 92° |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| DisplayPort out version | 1.4 |
| Display diagonal (metric) | 60 cm |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| DisplayPort out quantity | 1 |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Swivelling | Yes |
| Panel type | IPS |
| Package weight | 7 kg |
| Charging port type | USB Type-C |
| HDMI version | 2.0 |
| Height (with stand) | 535.9 mm |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Compliance certificates | TÜV mark |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Power consumption (max) | 160 W |
| Package width | 609 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Adjustable height (max) | 12 cm |
| HD type | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Pivot angle | -30 - 30° |
| Product colour | Black |
| Package depth | 479 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Built-in camera | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Ethernet LAN | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Touchscreen | No |
| VESA mounting | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| HDCP | Yes |
| Off Timer Plus | Yes |
| Weight (with stand) | 5.4 kg |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Power consumption (typical) | 21 W |
| Display technology | LCD |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Width (with stand) | 540.7 mm |
| Built-in USB hub | Yes |
| Auto source switch+ | Yes |
| Warranty | 24 (F) |
| Image size | Yes |
| Cables included | AC |
| Panel mounting interface | 100 x 100 |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
Lisagarantiid ja kindlustused:
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".
Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:
Photopointi kauplusesse
Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.
Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.
Kulleriga koju või kontorisse
Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.
Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni.
Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.
Tootevõrdlus
Sulge