Samsung S27DG610SU
Ava järelmaksukalkulaator
Photopointi järelmaksu kalkulaator
Järelmaksuga ostmiseks lisa tooted ostukorvi ja vali seal makseviisiks järelmaks
Põhiinfo
Osta kohe, viimased eksemplarid laos!
Samsung S27DG610SU teler
Samsung Odyssey OLED G6 S27DG610SU on ideaalne mängurimonitor ambitsioonikatele mänguritele, kes nõuavad kõrgeimat pildikvaliteeti ja jõudlust. Selle 27-tollise QHD OLED-ekraaniga pakub see elavaid värve, sügavaid musti toone ning muljetavaldavat reageerimisaega vaid 0,03 ms (GtG) juures, värskendussagedusega 240 Hz – täiuslik kiiretempoliste tulistamismängude ja võistlusmängude jaoks.
Omadused:
  • Matt ekraaniga monitor
  • Ekraani diagonaal: 27 tolli / 67 cm
  • Resolutsioon: 2560 x 1440
  • Kontrastsussuhe: 1 000 000:1
  • Heledus: 250 cd/m2
  • Küljesuhe: 16:9
  • Maksimaalne vaatenurk horisontaalselt / vertikaalselt: 178° / 178°
  • Reageerimisaeg: 0,03 ms
  • Pikslisamm: 0,03 mm
  • Ühendused: 2x HDMI 2.1 / 1x DisplayPort 1.4 / kõrvaklappide ühendus / 2x USB-A 3.0
  • Monitori saab kallutada, kõrgust reguleerida, pöörata ja keerata
  • Komplektis alus
  • Seinakonsool saadaval lisavarustusena (VESA 100 x 100 mm)
  • Mõõdud koos alusega (L x K x S): 61,17 x 55,42 x 26,35 cm
  • Kaal koos alusega: 6,9 kg
Feature3 oberflaeche-matt
Screen Diagonal (cm) 67
Screen Size (inch) 27
Max. Resolution (Pixels) 2560 x 1440
Panel OLED
Contrast Ratio 1000000:1
Surface Matt
Brightness (cd/m²) 250
Aspect Ratio 16:9
Horizontal Viewing Angle (°) 178
Vertical Viewing Angle (°) 178
Response Time (ms) 0,03
Colour Value eek--class-g
Resolution QHD (2560 x 1440 Pixel)
Adaptive Synchronisation AMD FreeSync Premium Pro
Trade Mark Samsung
Model S27DG610SU
Power consumption in on-mode (kWh/1000h) 28
Power consumption in on-mode in HDR mode (kWh/1000h) 38
Visible Screen Diagonal (cm) 67
Visible Screen Diagonal (inch) 27
Resolution (Pixels) 2560 x 1440
HDMI 2.1 2x
USB-B 1x USB-B 3.0
DisplayPort 1x DisplayPort 1.4
Stand Included
Wall Mount Optional at Extra Cost
Mounting Standard VESA (mm) 100x100
Colour Silver
Height incl. Stand (cm) 55,42
Height without Stand (cm) 35,38
Depth incl. Stand (cm) 26,35
Depth without Stand (cm) 4,92
Weight incl. Stand (kg) 6,9
Weight without Stand (kg) 3,8
Feature6 usb
Energy Efficiency Class G
Energy efficiency class from A (highest efficiency) to G (lowest efficiency) G
Energy efficiency class in HDR mode from A (highest efficiency) to G (lowest efficiency) G
Lisagarantiid ja kindlustused:
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Ekraan
Ekraani diagonaal
67 cm
27"