Asus VG27AQML1A-W
Ava järelmaksukalkulaator
Photopointi järelmaksu kalkulaator
Järelmaksuga ostmiseks lisa tooted ostukorvi ja vali seal makseviisiks järelmaks
Põhiinfo
Osta kohe, viimased eksemplarid laos!
Asus VG27AQML1A-W 27-tolline mängurimonitor
ASUS TUF Gaming VG27AQML1A-W on 27-tolline QHD monitor, mis on spetsiaalselt loodud mängimiseks tänu oma kiirele IPS-paneelile ja muljetavaldavale kuni 260 Hz (OC) värskendussagedusele. Tänu 2560 × 1440 pikslisele lahutusvõimele ja loomulikule 10-bitisele värvisügavusele pakub see teravaid, detailseid pilte rikkalike värvide ja sujuva liikumisega. Kõrge lahutusvõime ja kaadrisageduse kombinatsioon tuleb eriti hästi esile kiiretes tulistamismängudes või võistlusmängudes.
Omadused:
  • IPS-paneel (27 tolli) LED-taustvalgustusega, peegeldusvastane pind
  • Lahutusvõime: 2560 x 1440 (QHD / WQHD)
  • Maksimaalne värskendussagedus: 260 Hz (OC)
  • Reaktsiooniaeg: 1 ms (GTG)
  • Värvisügavus: 10-bitine, umbes 1,07 miljardit värvi
  • Värviruum: 90% DCI-P3 / 100% sRGB
  • Heledus: kuni 400 cd/m²
  • HDR: HDR10, DisplayHDR 400
  • Adaptive Sync: AMD FreeSync Premium / G-SYNC ühilduvus, VRR tugi
  • Ühendused: 1x DisplayPort 1.4, 2x HDMI 2.0, 2x USB-A (5 Gbps), 1x USB-B (5 Gbps), kõrvaklappide/heli väljund (3,5 mm)
  • Sisseehitatud stereokõlarid (2 x 2 vatti)
  • Kõrgus reguleeritav (kuni 130 mm), kallutatav, pööratav, püstiasend (pivot) 90°
  • Alus kuulub komplekti
  • Seinapaigaldus võimalik (VESA 100 x 100 mm, valikuline)
  • Mõõdud koos alusega (L x K x S): 61,5 x 40,4 x 21,4 cm
  • Kaal koos alusega: 6,4 kg
Feature3 oberflaeche-matt
Feature6 hdmi
Screen Diagonal (cm) 69
Screen Size (inch) 27
Max. Resolution (Pixels) 2560 x 1440
Panel IPS
Contrast Ratio 1000:1
Surface Matt
Brightness (cd/m²) 400
Aspect Ratio 16:9
Horizontal Viewing Angle (°) 178
Vertical Viewing Angle (°) 178
Response Time (ms) 1
Pixel Pitch (mm) 0,233
Energy Efficiency Class F
Resolution QHD (2560 x 1440 Pixel)
Adaptive Synchronisation AMD FreeSync Premium
Trade Mark Asus
Model VG27AQML1A-W
Energy efficiency class from A (highest efficiency) to G (lowest efficiency) F
Power consumption in on-mode (kWh/1000h) 26
Power consumption in on-mode in HDR mode (kWh/1000h) 50
Visible Screen Diagonal (cm) 69
Visible Screen Diagonal (inch) 27
Resolution (Pixels) 2560 x 1440
HDMI 2.0 2x
USB-B 1x USB-B 3.2 Gen 1
DisplayPort 1x DisplayPort 1.4
Stand Included
Wall Mount Optional at Extra Cost
Mounting Standard VESA (mm) 100x100
Colour White
Height incl. Stand (cm) 40,4
Height without Stand (cm) 36,7
Depth incl. Stand (cm) 21,4
Depth without Stand (cm) 5,4
Weight incl. Stand (kg) 6,4
Weight without Stand (kg) 4,1
Colour Value eek--class-f
Energy efficiency class in HDR mode from A (highest efficiency) to G (lowest efficiency) G
Music Power Output (Watts) 2x 2
Lisagarantiid ja kindlustused:
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Ekraan
Ekraani diagonaal
69 cm
27"
Ekraani lahutusvõime
2560 × 1440
Küljesuhe
16 : 9
Ekraani pind
Matt
Ekraani reageerimisaeg
1 ms
Punktisamm
0,233 mm