Lisagarantiid ja kindlustused:
- Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 129,99 €
- Lisagarantii (2 aastat) - 79,99 €
- Kindlustus (1 aasta) - 119,99 €
- Kindlustus (2 aastat) - 189,99 €
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
Toode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Oled uus klient?
Loo kontoToode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
85-MONGIGGAM0091
Põhiinfo
Osta kohe, viimased eksemplarid laos!
Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.
| DisplayPort version | 1.4 |
| Response time | 0.03 ms |
| Quick start guide | Yes |
| Height (with stand) | 526.5 mm |
| Depth (with stand) | 187.5 mm |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Product colour | Black |
| Cable lock slot | Yes |
| HD type | Quad HD |
| Width (with stand) | 604.4 mm |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Display brightness (typical) | 335 cd/m² |
| Tilt angle range | -5 - 21° |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Screen shape | Flat |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Market positioning | Gaming |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Package height | 475 mm |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| Width (without stand) | 604.4 mm |
| USB hub version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| Low Blue Light technology | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Package type | Box |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| Height (without stand) | 350.2 mm |
| Pixel pitch | 0.2292 x 0.2292 mm |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Weight (without stand) | 4.05 kg |
| Panel type | WOLED |
| Built-in camera | No |
| DVI port | No |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Pivot angle | 0 - 90° |
| Swivelling | Yes |
| Viewable size, vertical | 33 cm |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Flicker-free technology | Yes |
| USB Power Delivery up to | 18 W |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Colour gamut | 99.5% |
| Colour depth | 10 bit |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Headphone out | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Front bezel colour | Black |
| Hardware calibration | Yes |
| Package width | 795 mm |
| VESA mounting | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Package weight | 8.75 kg |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| RMS rated power | 10 W |
| Viewable size, horizontal | 58.7 cm |
| Power supply type | External |
| Brand specific technologies | Black Equalizer, Crosshair |
| Pivot | Yes |
| Swivel angle range | 0 - 15° |
| Power consumption (typical) | 35 W |
| Weight (with stand) | 6 kg |
| Display technology | OLED |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Depth (without stand) | 54.4 mm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR True Black 500 |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Maximum refresh rate | 280 Hz |
| Height adjustment | Yes |
| Package depth | 131 mm |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Warranty | 36 (F) |
| Built-in USB hub | Yes |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2376410 |
| Warnings | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Cables included | DisplayPort |
Lisagarantiid ja kindlustused:
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".
Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:
Photopointi kauplusesse
Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.
Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.
Kulleriga koju või kontorisse
Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.
Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni.
Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.
Tootevõrdlus
Sulge