"ALLNET Kasse ALLNET Thermo-Bondrucker / Kassendrucker ALL-PR808. USB/LAN/RS232. weiß"

106,99 €

Järelmaksuga ostes alates 3,20 € kuus

Ava järelmaksukalkulaator

Photopointi järelmaksu kalkulaator

Järelmaksuga ostmiseks lisa tooted ostukorvi ja vali seal makseviisiks järelmaks

Põhiinfo

Selle tootekirjelduse loomisel on abiks olnud tehisintellekt.

ALLNET Kassi Termoprinter / Kassatšeki Printer ALL-PR808, USB/LAN/RS232, valge

ALLNET Kassi Termoprinter ALL-PR808 on usaldusväärne ja mitmekülgne lahendus igale ettevõttele, kes vajab kiiret ja kvaliteetset tšekiprinterit. See printer sobib ideaalselt kasutamiseks jaemüügis, restoranides, kohvikutes, hotellides ning teistes teenindusasutustes, kus on oluline pakkuda klientidele kiiret ja selget tšekiväljatrükki. Tänu oma kompaktsele ja kaasaegsele disainile sobitub see hõlpsasti igasse töökeskkonda, võttes minimaalselt ruumi kassaleti peal või all.

ALL-PR808 kasutab termoprintimise tehnoloogiat, mis tähendab, et see ei vaja tindikassette ega toonerit, vähendades seeläbi jooksvaid kulusid ja hooldusvajadust. Termoprintimine tagab ka vaikse ja kiire töö, võimaldades printida kuni 250 mm sekundis. Printer toetab erinevaid ühendusvõimalusi – USB, LAN (Ethernet) ja RS232 – mis teeb selle ühilduvaks erinevate kassasüsteemide ja arvutitega. See paindlikkus võimaldab printerit hõlpsasti integreerida nii uutesse kui ka olemasolevatesse süsteemidesse.

ALLNET ALL-PR808 printeril on lihtne paberirulli vahetusmehhanism, mis muudab kassapidajate töö sujuvaks ja vähendab seisakuid. Printer toetab mitmeid levinud prindikäsklusi ja -koode, võimaldades printida logosid, vöötkoodifaile ning erinevaid sümboleid. Tänu oma töökindlusele ja vastupidavusele sobib see printer ka suurema koormusega keskkondadesse, kus on oluline, et printer töötaks tõrgeteta kogu tööpäeva vältel.

Lisaks on ALL-PR808 varustatud automaatse lõikuriga, mis tagab iga tšeki puhta ja korrektse serva. Printeri valge värvus annab sellele professionaalse ja puhta välimuse, sobitudes hästi kaasaegsete kassasüsteemidega. Tänu oma energiasäästlikule tööle ja madalale müratasemele on see printer suurepärane valik igale ettevõttele, kes hindab töökindlust, kiirust ja kasutusmugavust.

Tehnilised andmed:
  • Mudel: ALLNET ALL-PR808
  • EAN: 4038816206725
  • Printimistehnoloogia: Termoprintimine
  • Printimiskiirus: kuni 250 mm/s
  • Resolutsioon: 203 dpi
  • Paberi laius: 80 mm
  • Paberi läbimõõt: kuni 80 mm
  • Ühendused: USB, LAN (Ethernet), RS232 (seerianumber)
  • Automaatne lõikur: Jah
  • Toiteallikas: 24V DC
  • Mõõdud: ca 190 x 145 x 135 mm
  • Värvus: Valge
  • Ühilduvus: Windows, Linux, erinevad kassasüsteemid
  • Lisafunktsioonid: Logo printimine, vöötkoodide printimine, lihtne paberivahetus
KAMPAANIA (1.-31.10): Inbank järelmaks pakub 3-kuud maksepuhkust - saad kauba kohe kätte, aga maksma hakkad alles 2026. aasta veebruaris! Rohkem infot ›› 

Vali printerile e-poest koheselt lisaks: sobivas pikkuses USB kaabel ›


Lisagarantiid ja kindlustused:

  • Lisagarantii (2 aastat) - 29,99 €
  • Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 39,99 €
  • Kindlustus (1 aasta) - 29,99 €
  • Kindlustus (2 aastat) - 49,99 €

Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.


Mõõtmed ja kaalud

Brutokaal
1.7 kg

Toote koodid

EAN
4038816206725

Kuidas kaup minuni jõuab?

Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".  

Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:

Photopointi kauplusesse

Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.

Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.

Omniva pakiautomaati

Vali kättesaamise kohaks endale sobivaim Omniva pakiautomaat. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Nii lihtne ongi. Omniva pakiautomaadid asuvad hoonetest väljas – nii saad pakile järele minna olenemata kellaajast ja kuupäevast. 

Lähima pakiautomaadi saad Photopointi veebipoes valida ostukorvis, tarneviisi juures olevast nimekirjast. Omniva kõikide pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST pakiautomaati

Ehk on Sinule sobivaimas kohas hoopis SmartPOST pakiautomaat? Kui nii, siis vali Photopointi veebipoes ostukorvis tarneviisiks see sobivaim. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Kiire ja lihtne.

Kõikide SmartPOST pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

DPD pakiautomaati

Vaata kindlasti üle ka DPD pakiautomaatide asukohad. Neid on tänaseks juba üle Eesti. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv DPD pakiautomaat ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMSiga kood.

DPD pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST Finland pakiautomaati

Telli kaup endale Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. SmartPOST Finland pakiautomaadid toimivad sama lihtsalt nagu Eestisisesed automaadid. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv SmartPOST Finland automaat. Kui pakk kohale jõuab, saadetakse saajale SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk.

SmartPOST Finland automaatide asukohti saad vaadata siit.

Matkahuolto väljastuspunkti Soomes

Telli kaup Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv Matkahuolto väljastuspunkt ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMS või e-mail teavitusega. Mine kohale, näita isikut tõendavat dokumenti ja võta pakk.

Matkahuolto teeninduspunkte saad vaadata siit.

Kulleriga koju või kontorisse

Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.

Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni. 

Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.

Inbank järelmaksu kampaania annab uue aastani hingetõmbeaega!

Kui Sul oktoobris peaks ihaldatud kaupade ostuks rahalisi vahendeid puudu jääma, siis kasutada meie pikaajalise partneri Inbanki järelmaksu kampaania abi – saad soovitud kauba kohe kätte, aga maksma hakkad alles uuel aastal!

3-kuuline maksepuhkus tähendab, et ka lepingutasu ja intresse oodatakse Sinult alles koos esimese maksega 2026. aasta veebruaris ja nii saadki kõik tooted praegu kätte eurosid välja käimata.
 

Inbank järelmaksu kampaania annab uue aastani hingetõmbeaega!

Avasta veel

Tootevõrdlus

Sulge