Lisagarantiid ja kindlustused:
- Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 129,99 €
- Lisagarantii (2 aastat) - 79,99 €
- Kindlustus (1 aasta) - 119,99 €
- Kindlustus (2 aastat) - 189,99 €
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
Toode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Oled uus klient?
Loo kontoToode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
150-T2070G10
Põhiinfo
Osta kohe, viimased eksemplarid laos!
Kompaktne robottolmuimeja, mis ühendab tõhusa puhastuse ja mugavad tugijaama funktsioonid sinu igapäevaseks kasutamiseks.
Lihtne hooldus, läbimõeldud disain ja võimekus tulla toime igapäevaste mustusega — Eufy E20 on hea valik, kui soovid kodu kiiret ja usaldusväärset puhastust.
| Staubbehälter Typ | Staubbeutel |
| Produktfarbe | Schwarz |
| Form | Rund |
| Eingebautes Display | Nein |
| Staubbehälter-Typ (Sockel) | Staubbeutel |
| Fernbedienung | Ja |
| Smartphone Fernsteuerung | Ja |
| Stoßstangenschutz | Ja |
| Nasswischen | Ja |
| automatische Routing | Ja |
| Anzahl der Luftfiltrationsstufen | 5 |
| Automatische Rückkehr zur Basisstation | Ja |
| Funktionen der Basisstation | Ladend, Purification |
| Stufen-Detektion | Ja |
| Hinderniserkennung | Ja |
| Hindernisüberwindung bis zu | 2 cm |
| WLAN | Ja |
| Anzahl der Bürsten | 1 |
| Bürstentyp | Walzenbürste & Seitenbürste |
| unterstützte Bodenflächen | Harter Boden, Laminat, Linoleum, Parkett, Kacheln |
| Integrierte Sensoren | Infrarotsensor |
| Navigationstyp | LiDAR |
| Funktioniert mit Google Assistant | Ja |
| Funktioniert mit Amazon Alexa | Ja |
| Einfach zu säubern | Ja |
| Kantenerkennung | Ja |
| Laufzeit | 150 min |
| Batterielebensdauer | 139 m² |
| Wiederaufladbar | Ja |
| Durchmesser | 35 cm |
| Basisstation Abmessungen (B x T x H) | 386,7 x 250,19 x 187 mm |
| Verpackungsart | Box |
| Basisstation | Ja |
| Saugleistung | 8000 Pascal |
Lisagarantiid ja kindlustused:
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".
Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:
Photopointi kauplusesse
Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.
Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.
Kulleriga koju või kontorisse
Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.
Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni.
Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-14 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.
Tootevõrdlus
Sulge