Server Case - Supermicro 813MFTQC-350CB2 Rack 1U Black
Ava järelmaksukalkulaator
Photopointi järelmaksu kalkulaator
Järelmaksuga ostmiseks lisa tooted ostukorvi ja vali seal makseviisiks järelmaks
Põhiinfo
Serverikorpus – Supermicro 813MFTQC-350CB2 Rack 1U Must
  • 1U rack-paigaldatav disain ruumisäästlikkuse tagamiseks
  • Võimalus paigaldada kuni 4 kuumalt vahetatavat 3,5" kõvaketast
  • Komplektis on 350 W toiteplokk usaldusväärseks tööks
  • LED-indikaatorid HDD, võrgu, toite ja süsteemi oleku jaoks
  • Kestva konstruktsiooniga ja elegantse musta viimistlusega korpus
Disain
Rack’i paigaldus Jah
3,5" sektsioonide arv 4
Laienduspesade arv 1
Külgaken Ei
Reset-nupp Jah
Tüüp Server
Kujutegur Rack
Rack’i maht 1U
LED-indikaatorid HDD, Võrk, Toide, Süsteem
Toote värv Must
Töötingimused
Töötamise suhteline õhuniiskus 8 - 90%
Hoiustamise suhteline õhuniiskus 5 - 95%
Hoiustamise temperatuur -40 - 70 °C
Töötamise temperatuur 5 - 35 °C
Kaal ja mõõtmed
Sügavus 503 mm
Laius 437 mm
Kõrgus 43 mm
Pakendi andmed
Pakendi sügavus 754 mm
Pakendi kõrgus 216 mm
Pakendi laius 594 mm
Pakendi kaal 14,1 kg
Salvestus
Kuumvahetus Jah
Kõvaketta suurused 3,5"
Pordid ja liidesed
Heliväljund Ei
Helisisend Ei
Muud omadused
Backplane’i tugi Jah
Toiteallikas
Toiteplokk kaasas Jah
Toiteallikate arv 1
Toiteallikas 350 W
Width 437 mm
Height 43 mm
Length 503 mm