- Klienditugi E-P 9-21:00 Infotelefon 800 3686 9-21:00 Infotelefon: 800 3686 Kauplused
-
Minu konto
-
Minu Photopoint
-
Oled uus klient?
Loo konto
-
Toode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
-
Kaamerad
- Peegelkaamerad
- Hübriidkaamerad
- Kompaktkaamerad
- Seikluskaamerad
- Videokaamerad
- 360 kraadi kaamerad
- Autokaamerad
- Rajakaamerad
- Turvakaamerad
- Veebikaamerad
- Kiirpildikaamerad
- Filmiga fotokaamerad
- Ühekordsed kaamerad
- Kõik kategooriast kaamerad
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
- Canon peegelkaamerad
- Nikon peegelkaamerad
- Pentax peegelkaamerad
- Fujifilm Instax kiirpildikaamerad
- Polaroid kiirpildikaamerad
- Canon kiirpildikaamerad
- Kodak kiirpildikaamerad
- DJI kaameradroonid
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
- Sony hübriidkaamerad
- Fujifilm hübriidkaamerad
- Panasonic hübriidkaamerad
- OM System hübriidkaamerad
- Canon hübriidkaamerad
- Nikon hübriidkaamerad
- Sony täiskaader hübriidkaamerad
- Panasonic täiskaader hübriidkaamerad
- Nikon täiskaader hübriidkaamerad
- Canon täiskaader hübriidkaamerad
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
- 0 - 25 €
- 25 - 100 €
- 100 - 250 €
- 250 - 500 €
- 500 - 1000 €
- 1000 - ... €
- Canon
- Nikon
- Pentax
- Sony
- Fujifilm
- OM System
- Panasonic
- GoPro
- Polaroid
- Ricoh
Hinnaklass
Bränd
-
Fotokaubad
- Objektiivid
- Filtrid
- Telekonverterid
- Vaherõngad
- Päikesevarjukid
- Objektiivi adapterid
- Objektiivi vutlarid
- Videovalgustid
- Välgud
- Välgupäästikud
- Statiivid
- Statiivipead
- Üksjalad
- Kaamera stabilisaatorid
- Kõik kategooriast fotokaubad
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
- Kaamera mikrofonid
- Videomonitorid
- Kaugjuhtimine
- Patareitallad
- Seikluskaamerate tarvikud
- Mälukaardid
- USB mälupulgad
- Välised kõvakettad
- Toorikud
- Filmid
- Mälukaardilugejad
- Kaamerakotid
- Kaamerarihmad
- Vihmakaitsed
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
- Pildiraamid
- Albumid
- Paspartuud
- Fotokarbid
- Fotonurgad ja liimid
- Ekraani kaitse
- Sensori puhastus
- Puhastuskomplektid
- Puhastuslapid
- Puhastuspliiatsid
- Puhastusvedelikud
- Kemikaalid
- Fotopaber
- Laboritarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
-
Arvuti & IT
-
Elektroonika
- Autoraadiod
- Auto helisüsteem
- GPS seadmed
- Telefoni autohoidikud
- Autolaadijad
- Autokaubad
- Televiisorid
- Kodukino komplektid
- DVD ja Blu-ray mängijad
- Ressiiverid ja võimendid
- Projektorid
- Meediapleierid
- Mängukonsoolid
- Digitaalsed pildiraamid
- Droonid
- Kaugjuhitavad mänguasjad
- Kõik kategooriast elektroonika
Autosse
Elutuppa
Õue
-
Kodu & aed
-
Ilu & tervis
- Naiste parfüümid, lõhnad ja lõhnaõlid
- Tualettveed naistele
- Kölni veed naistele
- Lõhnakomplektid naistele
- Meeste lõhnad, parfüümid ja lõhnaõlid
- Tualettveed meestele
- Kölni veed meestele
- Lõhnakomplektid meestele
- Unisex parfüümid
- Unisex Kölni veed
- Päevituskreemid
- Päikesekaitsekreemid
- Päevitusjärgsed kreemid
- Kõik kategooriast ilu & tervis
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
- Dušigeelid
- Deodorandid
- Seebid
- Desinfitseerimisvahendid
- Ihupiimad
- Kehakreemid
- Kätekreemid
- Epilaatorid
- Karvaeemaldus
- Massaaživahendid
- Näokreemid
- Näoseerumid
- Näomaskid
- Silmaümbruse kreemid
- Näokoorijad
- Näopuhastajad
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
- Elektrilised hambaharjad
- Suupesurid
- Hambapastad
- Pardlid ja habemeajamismasinad
- Habemepiirajad
- Habeme hooldusvahendid
- Žiletid
- Küünelakid
- Küüneviilid
- Maniküüri ja pediküüri komplektid
- Jalavannid
- Päikeseprillid
- Sinise valguse prillid
- Ehted
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
-
Sport & hobi
- Nutikellad meestele, naistele ja lastele
- Nutivõrud
- Spordikellad
- Spordikellade ja nutikellade rihmad
- Käsi-GPS'id
- Pulsiandurid
- Jalgrattad
- Lasterattad
- Tõukerattad
- Rulluisud
- Fitness
- Trenažöörid
- Jõusaalivarustus
- Spordikotid
- Nutikaalud
- Kaalud
- Vererõhumõõtjad
- Termomeetrid
- Kõik kategooriast sport & hobi
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
- Aiatööriistad
- Aiatehnika
- Akutrellid
- Lööktrellid
- Juhtmega trellid
- Kruvikeerajad
- Tööriistakomplektid
- Multitööriistad
- Ketassaed
- Nurklihvijad
- Liimipüstolid
- Loodid
- Mõõdulindid
- Kruvid, naelad, tüüblid jm
- Tööriided ja kaitsevahendid
- Kõik kategooriast "Tööriistad"
- Valuveljed
- Rehvid
- Esitulede pirnid
- Klaasipuhastajad
- Varuosad
- GPS seadmed
- Kõik kategooriast "Autokaubad"
Tee seda ise
Autokaubad
-
Mänguasjad
- Kaugjuhitavad mänguasjad
- Kaugjuhitavad autod
- Kaugjuhitavad lennukid ja helikopterid
- Droonid
- Mänguasjad õue
- Mänguasjad randa
- Liivakasti mänguasjad
- Mängu- ja veepüstolid
- Pealeistutavad sõidukid
- Hüppepallid
- Pallid
- Mullitajad
- Mängumajad ja liumäed
- Kiiged
- Kõik kategooriast mänguasjad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
- Pehmed mänguasjad ja mänguloomad
- Voodikarussellid
- Mänguasjad vanni
- Kõristid
- Beebipusled
- Närimisrõngad
- Tegelustekid
- Mängukeskused
- Puslematid
- Mänguautod
- Mängurongid
- Sõidurajad ja tarvikud
- Mudelid
- Mudelite värvid ja tarvikud
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
- Lauamängud lastele, täiskasvanutele, kogu perele
- Puslede müük firmadelt Ravensburger, Trefl ja mitmetelt teistelt
- 3D-pusled
- Kaardimängud
- Mängukaardid
- Interaktiivsed mänguasjad
- Laste rollimängud
- Muud mänguasjad
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
-
Auto
LG nutiteler OLED77G51LW OLED evo AI 195.6cm (77") 4K Ultra HD Wi-Fi, must
85-WLONONWCRMUW7
Põhiinfo
Toode on arhiivis, kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil.
Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.
| AI Upscale | Yes |
| Multi View | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 101 kWh |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 299 kWh |
| Picture processor | α11 4K AI |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Height (without stand) | 982 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Mounting kit type | Wall mount |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| RF connector type | F, IEC |
| Width (without stand) | 1879 mm |
| Apple AirPlay 2 support | Yes |
| Stand width | 50.1 cm |
| Game features | 4K HFR (High Frame Rate), Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Dashboard, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Weight (without stand) | 33.6 kg |
| WiSA Ready | Yes |
| Introduction year | 2025 |
| Display refresh rates supported | 165 Hz |
| Depth (without stand) | 24.8 mm |
| Voice control | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Works with Apple Siri | Yes |
| Stand depth | 32.1 cm |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Backlight dimming technology | Pixel Dimming |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Built-in subwoofer | Yes |
| Automatic brightness control | Yes |
| Operating system version | 25 |
| USB recording | Yes |
| TV Sound Mode Share | Yes |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Depth (with stand) | 228 mm |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HDMI ports quantity | 4 |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Bluetooth | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Display diagonal | 195.6 cm (77") |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Response time | 0.1 ms |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Mounting kit | Yes |
| Width (with stand) | 1879 mm |
| Screen shape | Flat |
| RMS rated power | 60 W |
| Height (with stand) | 1130 mm |
| Remote control included | Yes |
| Product colour | Black |
| USB 2.0 ports quantity | 3 |
| Display technology | OLED evo |
| Digital audio optical out | 1 |
| Package weight | 45.6 kg |
| Audio output channels | 4.2 channels |
| Remote control type | Magic Remote MR25GA |
| Cables included | AC |
| PC in (D-Sub) | No |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AMD FreeSync | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Auto channel search | Yes |
| RF ports quantity | 2 |
| Motion interpolation technology | OLED Motion |
| Common interface (CI) | Yes |
| Native refresh rate | 120 Hz |
| Internet TV | Yes |
| Display diagonal (metric) | 195 cm |
| Wi-Fi | Yes |
| Picture processing technology | LG AI Picture Pro |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Web browser | Yes |
| Tuner type | Analog & digital |
| Operating system installed | WebOS |
| Power supply type | Internal |
| Smart TV | Yes |
| Warranty | 24 (G) |
| Audio formats supported | MP2 |
| LG technologies (AV/TV) | LG Channels |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Sound modes | Clear Voice Pro |
| Panel mounting interface | 300 x 300 mm |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Digital signal format system | DVB-S2 |
| Audio decoders | Dolby Digital |
Mõõtmed ja kaalud
Toote koodid
Kuidas kaup minuni jõuab?
Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".
Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:
Photopointi kauplusesse
Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.
Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.
Kulleriga koju või kontorisse
Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.
Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni.