Seinaklamber OMM-60L13
Põhiinfo
Osta kohe, viimased eksemplarid laos!
Seinakinnitus võimaldab antennimasti paigaldada seinale.
Komplekti kuulub kaks elementi.
SPETSIFIKATSIOONID
  • Materjal: Tsingitud teras
  • Masti läbimõõt: max. 60 mm
  • Kaugus torust seinani: 130 mm
  • Kinnitus: Ø 12 mm