Moxa switch 8 x 10/100BaseT(X) ports, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN

128,99 €

Järelmaksuga ostes alates 4,95 € kuus

Ava järelmaksukalkulaator

Photopointi järelmaksu kalkulaator

Järelmaksuga ostmiseks lisa tooted ostukorvi ja vali seal makseviisiks järelmaks

Põhiinfo

Features and Benefits 10/100BaseT(X) (RJ45 connector), 100BaseFX (multi/single-mode, SC or ST connector) Redundant dual 12/24/48 VDC, 18 to 30 VAC power inputs IP30 aluminum housing Rugged hardware design well suited for hazardous locations (Clas

Osta kohe, viimased eksemplarid laos!

Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.


Features and Benefits

  • 10/100BaseT(X) (RJ45 connector), 100BaseFX (multi/single-mode, SC or ST connector)
  • Redundant dual 12/24/48 VDC, 18 to 30 VAC power inputs
  • IP30 aluminum housing
  • Rugged hardware design well suited for hazardous locations (Class I Div. 2 /ATEX) and maritime environments (DNV/GL)
  • -40 to 75°C operating temperature range (T models)

Introduction

The EDS-205A/208A series are 5 and 8-port industrial Ethernet switches that support IEEE 802.3 and IEEE 802.3u/x with 10/100M full/half-duplex, MDI/MDI-X auto-sensing. The EDS-205A/208A switches provide 12/24/48 VDC (9.6 to 60 VDC), 18 to 30 VAC redundant power inputs that can be connected simultaneously to live AC/DC power sources. These switches have been designed for harsh industrial environments, such as in maritime (DNV/GL) or hazardous locations (Class I Div. 2, ATEX Zone 2) that comply with FCC, TUV, UL, and CE standards.


The EDS-205A/208A switches are available with a standard operating temperature range from -10 to 60°C, or with a wide operating temperature range from -40 to 75°C. All models are subjected to a 100% burn-in test to ensure that they fulfill the special needs of industrial automation control applications. In addition, the EDS-205A/208A switches have DIP switches for enabling or disabling broadcast storm protection, providing another level of flexibility for industrial applications.

Toote koodid

Tootja kood
EDS-208A

Kuidas kaup minuni jõuab?

Alates 59€ tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".  

Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:

Photopointi kauplusesse

Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 59€. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.

Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.

Omniva pakiautomaati

Vali kättesaamise kohaks endale sobivaim Omniva pakiautomaat. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Nii lihtne ongi. Omniva pakiautomaadid asuvad hoonetest väljas – nii saad pakile järele minna olenemata kellaajast ja kuupäevast. 

Lähima pakiautomaadi saad Photopointi veebipoes valida ostukorvis, tarneviisi juures olevast nimekirjast. Omniva kõikide pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST pakiautomaati

Ehk on Sinule sobivaimas kohas hoopis SmartPOST pakiautomaat? Kui nii, siis vali Photopointi veebipoes ostukorvis tarneviisiks see sobivaim. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Kiire ja lihtne.

Kõikide SmartPOST pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

DPD Pakipoodi

Vaata kindlasti üle ka DPD Pakipoodide asukohad. Need on olemas nii mõneski väiksemas maakohas. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv DPD Pakipood. Kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMS teavitusega. Mine kohale, näita oma ID-kaarti ja võta pakk.

DPD Pakipoodide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST Finland pakiautomaati

Telli kaup endale Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. SmartPOST Finland pakiautomaadid toimivad sama lihtsalt nagu Eestisisesed automaadid. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv SmartPOST Finland automaat. Kui pakk kohale jõuab, saadetakse saajale SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk.

SmartPOST Finland automaatide asukohti saad vaadata siit.

Matkahuolto väljastuspunkti Soomes

Telli kaup Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv Matkahuolto väljastuspunkt ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMS või e-mail teavitusega. Mine kohale, näita isikut tõendavat dokumenti ja võta pakk.

Matkahuolto teeninduspunkte saad vaadata siit.

Kulleriga koju või kontorisse

Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.

Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni. 

Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.

Tootevõrdlus

Sulge