Võrguseadmed (2847)

Logilink WiFi antenn WL0037A
Logilink WiFi antenn WL0037A

6,50 € -50%

Tavahind 12,99 €
-2%
NetGear switch JFS524 v2
NetGear switch JFS524 v2

74,50 € -50%

Tavahind 149 €

Kuumakse al. 2,54 €

-2%

Soovid superpakkumisi?

Liitu meie pakkumiste klubiga ja me saadame sulle igal hommikul värsked sooduspakkumised otse postkasti!

Sinu andmed on meiega 100% kaitstud! Meie ka vihkame SPÄMMI!

Razer ruuter Portal Smart WiFi, valge
Razer ruuter Portal Smart WiFi, valge

169 €

Kuumakse al. 5,76 €

-15%
-2%
WiFi ruuter Asus AC1900
WiFi ruuter Asus AC1900

169,99 €

Kuumakse al. 5,79 €

-7%
WiFi ruuter Asus AC750 Dual Band
WiFi ruuter Asus AC750 Dual Band

52,99 €

Kuumakse al. 1,81 €

-5%
WiFi ruuter Asus RT-AC53 Dual Band
WiFi ruuter Asus RT-AC53 Dual Band

49,99 €

Kuumakse al. 1,70 €

-5%
-7%
WiFi ruuter TP-Link AC1200 Dual Band
WiFi ruuter TP-Link AC1200 Dual Band

69,99 €

Kuumakse al. 2,39 €

-13%
-7%
#Dell Networking N1124T 24x1GbE 4xSFP 10Gbe
#Dell Networking N1124T 24x1GbE 4xSFP 10Gbe

329 € -13%

Tavahind 379 €

Kuumakse al. 11,21 €

-11%
#Dell Networking SFP+ 10Gb/s SR 850nm 300m
#Dell Networking SFP+ 10Gb/s SR 850nm 300m

207,99 € -17%

Tavahind 250,59 €

Kuumakse al. 7,09 €

-7%
1.25G WDM SFP Tx1550/RX1310nm 20km
1.25G WDM SFP Tx1550/RX1310nm 20km

53,99 €

Kuumakse al. 1,84 €

-13%
1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module

16,99 € -16%

Tavahind 20,29 €
-7%
1080p SECURECAM FLOOD LIGHT
1080p SECURECAM FLOOD LIGHT

121,99 € -14%

Tavahind 141,89 €

Kuumakse al. 4,16 €

-7%
10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

73,99 € -12%

Tavahind 84,09 €

Kuumakse al. 2,52 €

-20%
10GBASE-LR SFP Module, Enterprise-Class
10GBASE-LR SFP Module, Enterprise-Class

1 079 € -9%

Tavahind 1 189 €

Kuumakse al. 36,78 €

-5%
1200Mbps wireless access point
1200Mbps wireless access point

176,99 €

Kuumakse al. 6,03 €

-17%
16-Port 10/100/1000BASE-T Desktop Gigabit Eth
16-Port 10/100/1000BASE-T Desktop Gigabit Eth

60,99 € -12%

Tavahind 69,39 €

Kuumakse al. 2,08 €

-5%
16-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port Gig
16-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port Gig

319 € -11%

Tavahind 359 €

Kuumakse al. 10,87 €

-7%
16-Port Gigabit Ethernet Switch
16-Port Gigabit Ethernet Switch

74,99 € -8%

Tavahind 81,59 €

Kuumakse al. 2,56 €

-5%
212 ReadyNAS Desktop (Diskless - 2x0 HDD)
212 ReadyNAS Desktop (Diskless - 2x0 HDD)

349 € -13%

Tavahind 399 €

Kuumakse al. 11,90 €

-11%
24-Port Gigabit Ethernet Switch
24-Port Gigabit Ethernet Switch

94,99 € -8%

Tavahind 103,29 €

Kuumakse al. 3,24 €

-5%
24-Port Gigabit Ethernet Switch
24-Port Gigabit Ethernet Switch

141,99 €

Kuumakse al. 4,84 €

-21%
24-Port Gigabit IEEE 802.3at PoE+ Managed Inj
24-Port Gigabit IEEE 802.3at PoE+ Managed Inj

479 € -13%

Tavahind 549 €

Kuumakse al. 16,33 €

-5%

Meie võrguseadmed kategooriast leiab hetkel 2847 kvaliteetset toodet, mida pakuvad mitmed tunnustatud tootjad – näiteks TP-Link, D-Link, Ubiquiti, NetGear, MikroTik jpt. Seetõttu on valik meeldivalt rikkalik ja igaüks peaks enda jaoks leidma selle õige.

Võrguseadmed - mille põhjal teha sobiv valik?

Neid nüansse on palju, aga üheks valiku tegemise kriteeriumiks on populaarsus ja võrguseadmed hulgas on kõige menukamad tootegrupid switchid, ruuterid, juhtmevabad pöörduspunktid, kuid valik ei piirdu ainult nendega. Kui erinevate mudelite hulk võtab silmade eest kirjuks, siis vasakus tulbas asuvate filtrite abil saab välja filtreerida meelepäraste näitajatega tooted.

Transport

Tänu headele partneritele saame switchid, ruuterid, juhtmevabad pöörduspunktid saata kiirelt mistahes Eestimaa otsa ning soovi korral ka välismaale. Alates 59 eurosest tellimusest on Eesti sisene transport kulleriga koju/kontorisse või pakiautomaatidesse tasuta ning lähimasse Photopointi esinduskauplusesse saab tooted tellida tasuta mistahes ostusummast. Kogu kaubavalikule kehtib 14- päevane tagastusõigus ja soovi korral on võimalus kasutada soodsaid järelmaksu võimalusi.

Järelmaks

Järelmaks on soodne, lihtne ja mugav lisavõimalus, kui ihaldatud toodete ostmiseks konkreetsel hetkel rahalised vahendid puuduvad. Selle taotlemise protsess on lihtne - ostukorvis tuleb makseviisiks valida “Maksa järelmaksuga” ning seejärel täita kõik vajalikud väljad. Esinduskaupluses kohapeal tuleks järelmaksu soovist märku anda müügikonsultandile, kes vormistab kiirelt lepingu.

Kuidas toimub kauba tagastamine?

Nii nagu eelpool öeldud, siis saab veebikaubamajast tellitud toote/tooted vajaduse korral tagastada 14 päeva jooksul. Tagastamiseks tuleks need toimetada ükskõik millisesse Photopointi esinduskauplusesse või saata meieni kulleri/pakiautomaadi abil. Tagastatud kaup peab olema täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutusjälgedeta. Tagastuse juurde peavad olema lisatud ostu tõendav dokument ning täidetud tagastamisvorm.

Sadade tuhandete toodetega Photopointi veebikaubamaja on turvaline ja alati avatud ostukoht, mis tituleeriti 2016. aastal Eesti E-kaubanduse Liidu poolt Eesti kõige kasutajasõbralikumaks e-kaubamajaks. Meid võib julgelt usaldada, sest oleme rahulolevaid kliente teenindanud juba üle 28 aasta!

Täiendavate küsimuste korral võtke julgelt ühendust meie müügikonsultantidega e-maili teel info@photopoint.ee, vajutades “Kuidas saame Sind aidata?” ikoonile või helistades tasuta infotelefonile: 800 3686. Soovid, et meie parimate kampaaniate info jõuaks otse Sinu e-postkasti? Liitu Photopointi uudiskirjaga – photopoint.ee/uudiskiri

Filtreeri