Network Switch - Netgear Gs752tp-300eus, Black
Ava järelmaksukalkulaator
Photopointi järelmaksu kalkulaator
Järelmaksuga ostmiseks lisa tooted ostukorvi ja vali seal makseviisiks järelmaks
Põhiinfo
The NETGEAR GS752TP-300EUS switch has 48 Gigabit Ethernet ports and supports Power over Ethernet plus on all 48 ports with a total PoE budget of 380 W. It features VLAN support up to 256 VLANs, ACL rules up to 100 entries, and Layer 2, 3, and 4 switching capabilities.
Network Switch - Netgear GS752TP-300EUS, Must NETGEAR GS752TP-300EUS on suure jõudlusega hallatav võrgulüliti, millel on 48 gigabitist Etherneti porti ja täiustatud funktsioonid suurte paigalduste jaoks. Põhifunktsioonid: - 48 x Gigabit Ethernet (10/100/1000) porti - 4 x SFP mooduli pesa - 1 x USB 2.0 port koos PoE+ toega kõigil 48 pordil ja koguvõimsusega 380 W - VLAN tugi kuni 256 VLAN-iga ja ACL reeglid kuni 100 kirjet Kujundus - LED indikaatorid: Jah - Vormitegur: 1U - Racki paigaldus: Jah - Ventilaatorite arv: 2 ventilaatorit - Toote värv: Must Turvalisus - Juurdepääsukontrolli loendi (ACL) reeglid: 100 - Juurdepääsukontrolli loend (ACL): Jah Haldusfunktsioonid - Veebipõhine haldus: Jah - Lüliti kiht: L2/L3/L4 - Lüliti tüüp: Hallatav Võrk - VLAN tugi: Jah - VLANide arv: 256 - 10G tugi: Ei Jõudlus - Sisseehitatud protsessor: Jah - Välkmälu: 32 MB - Protsessori sagedus: 700 MHz - Sisemälu: 128 MB Pordid ja liidesed - SFP mooduli pesade arv: 4 - USB 2.0 portide arv: 1 - Põhilülituse RJ-45 Etherneti portide tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000) - Põhilülituse RJ-45 Etherneti portide arv: 48 Andmeedastus - Staatiline marsruut: Jah - Latentsus (1 Gbps): 3.35 µs - Paketi puhvri mälu: 1.5 MB - MAC-aadressi tabel: 16000 kirjet - Lülituse võimsus: 104 Gbit/s Power over Ethernet (PoE) - Kogu Power over Ethernet (PoE) eelarve: 380 W - Power over Ethernet (PoE): Jah - Power over Ethernet plus (PoE+) portide arv: 48 Multisaate funktsioonid - Multisaate tugi: Jah - Multisaate MAC-aadressi tabel: 512 kirjet
Width 440 mm
Height 44 mm
Length 300 mm