Pentax K-1 II kere

See toode jõuab Sinuni kindlasti enne jõule!

1 799 € + tasuta lisad Säästad 14% 2 099 €

Järelmaksuga ostes alates 61,32 € kuus

Ava järelmaksukalkulaator

Photopointi järelmaksu kalkulaator

Järelmaksuga ostmiseks lisa tooted ostukorvi ja vali seal makseviisiks järelmaks

Põhiinfo

 • 36,4-megapiksline täiskaader CMOS sensor
 • 5-suunaline keresisene stabilisaator
 • Sensori tundlikkus kuni ISO 819 200
 • 25 rist-tüüpi punktiga teravustamissensor
 • Integreeritud WiFi, GPS ning Astrotracer

Osta kohe, viimased eksemplarid laos!

Pentax K-1 II kere
 • 36,4-megapiksline 35 mm täiskaader CMOS sensor
 • AA filtri simulatsioon
 • Sensori tundlikkus kuni ISO 819 200
 • Uus Dynamic Pixel Shift Resolution režiim
 • Uus Accelerator unit kiip
 • 5 teljeline keresisene SR II stabilisaator
 • 3,2-tolline erinevate nurkade alla seatav LCD-ekraan
 • Safox 12 teravustamissüsteem
 • Integreeritud GPS ning Astrotracer funktsioon
 • Vastupidav katik, kuni 1/8000 säriajaga

Kõrgtasemeline pilditöötlusprotsessor
Selleks, et pakkuda elavaid värve, loomulike üleminekuid varjudelt heledatele osadele ja ülimalt detailset pilti, leiab uuest Pentax K-1 Mark II kaamera seest Accelerator unit kiibi. Sellega eemaldatakse piltidelt liigne digimüra veel enne, kui sensorist tulev foto PRIME IV pildiprotsessorisse jõuab. Tänu uuele kiibile on pildid veelgi detailsemad ja kaamera ISO tundlikkust võib veelgi kõrgemale tõsta.

35 mm täiskaader mõõdus CMOS sensor
Pentax K-1 Mark II kasutab tuttavat 35 mm täiskaader CMOS pildisensorit - sensorit, mis pakub K-bajonetiga kaamerate seas parimat pildikvaliteeti. Tänu sensori suurele pindalale ning suurematele pikslitele on pildikujutis äärmiselt realistlik, sügavate gradatsioonidega ning minimaalse müraga. Kombineerides seda ka väikese teravussügavusega, on lummav bokeh kergelt loodav.
Tänu 36,4 efektiivsele megapikslile on K-1 loodud fotod ülidetailsed ning realistlikud. Suur lahutusvõime tähendab seda, et ka tervest puust üksik leht välja lõigates on sul piisavalt detailsust selle vaatamiseks või fotona välja trükkimiseks. Sensori lahutusvõimest piisab isegi ülisuure A2 foto väljatrükkimiseks A2 formaadis.

Madalpääsfiltrita disain
Optiline madalpääsfilter vähendab kaamera lahutusvõimet, kuid samal ajal vähendab ka moiré ning valevärvide teket. Pentax K-1 Mark II sees on kasutusel madalpääsfiltrita disain, mis võimaldab saavutada uus tase lahutusvõimes ning detailsuses. Lisaks on kasutusel ka valitav madalpääsfiltri simulatsioon, et vähendada moiré efekti tekkimist korduva peene mustriga aladel.

Ülikõrge sensori tundlikkus kuni ISO 819 200
Uus võimekas Accelerator unit ja PRIME IV protsessor annavad kokku koosluse, kus sensori tundlikkus on kuni ISO 819 200. See omakorda ei tähenda ainult selgeid, sujuva gradatsiooniga, müravabasid fotosid kõrgetel tundlikkustel, vaid ka väga korralikku tulemust madalatel tundlikkustel. Tänu suurele kasutatavale ISO ulatusele on Pentax K-1 Mark II väga paindlik kaaslane väga erinevates situatsioonides.

Uus Dynamic Pixel Shift Resolution režiim
Selleks, et vähendada müra ning saavutada parim värvipalett, on K-1 Mark II varustatud Pixel Shift Resolution tehnoloogiaga, mis võimaldab igal pikslil salvestada endale ainuomase RGB värviinfo ning seeläbi loob sujuva tulemuse. Kuna K-1's ei kasutata interpolarisatsiooni, on võimalik saavutada päriselule lähedaseid värve ning nii vähe müra kui võimalik. Lisaks on tagatud selged ja teravad pildid. Pixel Shift tuleb enim kasuks pildistamisel statiiviga, kuna vajab veidi pikemat pildistamisaega ja täpsust.
Varasemalt töötas Pixel Shift Resolution režiim vaid statiivi pealt pildistades, kuid tänu uuele protsessorile suudab Pentax K-1 Mark II sama teha ka käest pildistades. Tänu parema võimakusega protsessorile on kaamera suuteline analüüsima pilti lähemalt ja seeläbi eemaldama liikumise kaadrite vahel.

SR II keresisene stabilisaator
Pentax on kasutanud kereisest stabilisaatorit kõikide modernsete digitaalsete peegelkaamerate juures ning selle evolutsiooni tulemusena on sündinud Shake Reduction II stabilisaator. See võimaldab, sõltumata kasutatavast objektiivist, stabiliseerida liikumist lausa viiel erineval teljel: üles-alla liikumine, paremale-vasakule liikumine; kalle üles-alla ja ka külgedele ning pööre. Tulemuseks on stabilisaator, mis võimaldab kasutada kuni 5 stoppi pikemat säriaega, kui muidu võimalik.
Stabilisaator võimaldab omakorda vajadusel simuleerida AA filtri efekti, et vähendada moiré teket ning vähendada valevärve äärealadel - efektid, mis seostuvad peene mustriga objektide pildistamisega.

Paindlik kallutatav ekraan
K-1 Mark II kaamera kasutab unikaalset kallutatavat 3,2-tollist LCD ekraani. Seda saab vabalt kallutada igas suunas, kuid ekraan jääb ikka kaamera optilise telje keskele. Niimoodi on kadreerimine veel mugavam ja intuitiivsem. Lisaks saab seda ekraani keerata pea 90° nurga alla - pildista kasvõi puusalt.

Kvaliteetse optikaga pildiotsija: 100% vaade kaadrist ja suurem ning eredam pilt
K-1 Mark II klaasprismale on kantud vääristus, mis parandab peegeldumist ning edastab oluliselt eredama kujutise. Okulaari optika on täielikult ringi disainitud, pakub 0,7× suurendust ja sellest tulenevalt laiemat vaatevälja, mis lihtsustab fotograafil pildistatava kadreerimist ja fookuse kontrollimist.

"Smart Function" valikuratas
"Smart Function" on uus viis erinevate kaamerate funktsioonide omavaheliseks harmoniseerimiseks ning lihtsaks kasutamiseks. Sedasi saab kasutaja valida ning seadistada soovitud funktsiooni kasutades ainult kahte valikuratast kaamera peal ilma, et peaks silmad LCD ekraanile naelutama ning menüüdes ära eksima.

Astrotracer
K-1 Mark II kasutab kogu oma funktsionaalsust täies mahus ära - kobineerides GPS asukoha, kompassist saadava suuna ning sensori liigutamise võimekuse, saab selle kaameraga öösel väga edukalt pildistada taevakehasid ilma, et peaks kaamera kalli motoriseeritud moteeringu peale panema. Kaamera arvutab välja sinu liikumise koos planeediga ning kompenseerib sensorit nihutades liikumist - tulemuseks on selged ja teravad pildid ka väiksemat taevakeah pildistades.

WiFi ühendusega
Ühendades oma nutiseade juhtmevabalt K-1 Mark II kaameraga, saad kasutada käes olevat nutiseadet kaamera juhtpuldina: muuta kaamera säritusparameetreid ning kasutada päästikud. Samuti saab üle WiFi edastada pilte otse nutiseadmesse kiireks eelvaateks ja/või otse veebi laadimiseks.

Tugev, tolmu- ja ilmastikukindla konstruktsiooniga kere
K-1 Mark II väline korpus on valmistatud tugevast kuid kergest magneesiumsulamist. 87 spetsiaalset tihendit keres annavad kaamerale tolmu-, ilmastiku- ja külmakindluse, tagades usaldusväärse töö ka temperatuuril -10°C.
Kaamera katik on vastupidav ja suudab teha umbes 300 000 võtet. Kõigile neile omadustele vaatamata on K-1 kompaktne ja kergesti käsitsetav, tagades eeskujuliku töömugavuse ja kiire reaktsiooni välitingimustes.

Kaks mälukaardipesa
Pentax K-1 Mark II kaameral on kaks mälukaardipesa, mis võimaldavad kasutada kolme erinevat salvestusrežiimi: "Järjestikune" ehk ühe kaardi täitumisel jätkatakse andmesalvestust teisele kaardile. See on parim lahendus suurte andmemahtude talletamiseks (toorfailid, pikem videosalvestus); "Duplikaat" ehk samaaegne salvestus loob automaatselt failidest tagavarakoopiad teisele kaardile ning; "RAW/JPEG eraldi salvestamine" võimaldab salvestada digitaalsed negatiivid ühele mälukaardile ja JPEG pildifailid teisele kaardile.
KAMPAANIA: Inbank järelmaksu lepingutasu 0 € ja sissemakse alates 0 €. Lisaks loos, mille auhinnaks Xiaomi Robot Vacuum E10 robottolmuimeja (väärtus 179€). Rohkem infot ›› 


Lisagarantiid ja kindlustused:

 • Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 219,99 €
 • Lisagarantii (2 aastat) - 129,99 €
 • Kindlustus (1 aasta) - 229,99 €
 • Kindlustus (2 aastat) - 349,99 €

Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.Sensor

Efektiivseid megapiksleid
36,4
Megapiksleid
36 megapikslit
Sensori suurus
Täiskaader
Sensori tüüp
CMOS
Sensori mõõt
35,9 × 24 mm
Täiskaader
Täiskaader
Jah
Lõikefaktor
Külgede suhe
3 : 2
Suurim pildimõõt pikslites
7360 × 4912
Väikseim pildimõõt pikslites
1920 × 1280
Pilditöötlusprotsessor
PRIME IV
ISO tundlikkuse ulatus
100 – 819 200
1/3, 1/2 või 1 EV sammuga
Filtrid
Primaarvärvide filter
Valitav madalpääsfilter
Tolmueemaldus
DRII (Dust Removal II)
Värviruum
sRGB
Adobe RGB

Bajonett

Kaamera bajonett
Pentax KAF
Sobivad objektiivid
Pentax KAF3
Pentax KAF2 (ühildub elektroonilise suumiga)
Pentax KAF
Pentax KA

Pildistabilisaator

Pildistabilisaator
Jah
Pildistabilisaatori disain
Sensori nihutusel põhinev
Sensor Shift Shake Reduction (SR II)
Stabilisaatori suunalisus
5-teljeline
Stabilisaatori võimekus
5 stoppi

Teravustamine

Teravustamissensor
SAFOX 12
Live View režiimis kontrastituvastusega teravustamine
Teravustamispunkte
33
25 rist-tüüpi punkti
Teravustamissensori tööulatus
-3 – 18 EV
Teravustamisrežiimid
Ühekordne
Pidev
Manuaal
Käsitsi teravustamise abi
Focus Peaking
Fookuslukk
Jah
Päästiku poolenisti alla vajutamisel (AF-S režiimis)
Teravustamispunkti valik
Automaatne (33 punkti)
Laiendatud ala (S, M, L)
Tsooni valik
Punkt
Keskpunkt
Teravustamise abivalgus
Jah

Särimõõtmine

Särimõõtmine
TTL särimõõtmine
86000 piksliga RGB sensor
Särimõõtmise tööulatus
-3 – 20 EV
Režiimid
Multi-segment (hindav)
Keskmestatud
Punkt
Säriluku võimalus
Jah
Päästiku poolenisti alla vajutamisel
Särikompensatsioon
±5 EV
1/3, 1/2 või 1 EV sammuga
Särikahveldus
2, 3 või 5 kaadrit

Katik

Katik
Elektroonilise juhtimisega
Vertikaalsihis liikuv fokaaltasapinna katik
Elektrooniline katik
Pixel Shift režiimis
Säriajad
1/8000 – 30 sekundit
1/3 või 1/2 EV sammuga
Aegvõte (bulb)

Pildistamine

Särirežiimid
Auto
Programm
Avaprioriteet
Säriprioriteet
Tundlikkuse prioriteet
Säri ja ava prioriteet
Manuaal
Aegvõte (bulb)
X (piirab säriaega välgu sünkroniseerimiskiirusega)
Kasutaja seadistus (5)
Stseeniprogrammid
Ei
Võtterežiimid
Üks kaader
Sarivõte (Kiire)
Sarivõte (Keskmine)
Sarivõte (Aeglane)
Iseavaja 2 sek
Iseavaja 12 sek
Iseavaja sarivõte
Distantspäästik (Koheselt)
Distantspäästik (3 sek viivis)
Distantspäästik (Sarivõte)
Kahveldus
Peegli eellukustus
Intervallvõte
Digitaalsed filtrid
Jah
Foto sarivõte
4,4 kaadrit/sek [Kiire]
RAW: kuni 17 kaadrit
JPEG: kuni 70 kaadrit
3 kaadrit/sek [Keskmine]
RAW: kuni 20 kaadrit
0,7 kaadrit/sek [Aeglane]
RAW: kuni 100 kaadrit
JPEG: kuni 100 kaadrit
JPEG+RAW
Jah

Värvustasakaal

Värvustasakaalu mõõtmine
Kombineerides CMOS pildisensori ning valgusallika tuvastuse sensori info
Värvustasakaalu valikud
Auto
Päike
Pilves
Varjus
Päevavalguslamp (4)
Hõõglamp
Välklamp
CTE
Manuaal
Värvustemperatuuri valik
Salvestatud pildi valge tasakaalu kopeerimine

Videosalvestus

Video lahutusvõime
[FullHD] 1920 × 1080 60i/50i
Muud mõõdud
[FullHD] 1920 × 1080 30p/25p
[FullHD] 1920 × 1080 24p
[HD] 1280 × 720 60p/50p
Salvestuse kestvus
25 minutit (maksimaalselt)
Kuni 4GB fail
Mikrofon
Integreeritud stereomikrofon

Failitüübid

JPEG
EXIF 2.3
DCF 2.0